Dvije djevojke koje su definitivno unovčile svoj smisao za lijepo odijevanje danas slove za uspješne poslovne žene.
Zgodna plavuša Elin Kling, dizajnirala je kolekciju za H&M, a u pripremi je i kolekcija za Guess by Marciano, dok Hanneli Mustaparta čini dio ekskluzivnog Vogue tima.
Proteklog tjedna, dame su posjetile veliki party branda ACNE i pritom odjenule ponešto iz ponude ove poznate kuće. Elin se pojavila u kombinaciji tamno sivog dugog blejzera s tankim bijelim prugicama, koji dolazi iz pred-jesenske kolekcije ove kuće. Blejzer je kombinirala s mikro mini kožnom suknjom i običnom bijelom majicom. Look je kompletirala crnim lakiranim cipelama i Chanel torbicom.
Hanelli se odlučila za color block te je odjenula odijelo u kombinaciji jarko crvene i ružičaste. Uz odijelo je ponijela crvenu torbicu od kroko kože i sandale neutralnog tona.
Koji vam se styling više sviđa?
Objavljeno: 11.06.2012. u 15:32