CELEB STYLE

Tko su najpopularniji modeli na Instagramu?

Ljepotice koje broje milijunsku publiku
 
Samo nekoliko godina bilo je dovoljno da Instagram ostavi neizbrisiv trag u našim životima, a o svojim profilima s fotografskim memorabilijama u kratkom su roku ovisne postale i brojne svjetske face, koje nam na dnevnoj bazi u slikovitom obliku serviraju novitete iz svojih glamuroznih života. Od 2010. do danas, ova društvena mreža okupila je 200 milijuna aktivnih korisnika, među kojima su i već spomenute zvijezde, koje su Instagram vrlo brzo počele shvaćati i koristiti kao strateški poligon za (samo)promociju.
 
Instagram je pravi hit i u modnome svijetu, u kojem svatko tko je netko posjeduje vlastiti profil, s gomilom selfieja i pravom malom vojskom vjernih obožavatelja. Izuzetno popularne upravo su manekenke, koje ne propuštaju priliku da nas uvedu u svoj svijet; bilo na dnevna snimanja ili na dekadentne večernje zabave, a osim toga teško da prođe dan da nam poznate ljepotice ne pokažu famozni selfie iz svog najboljeg kuta. Budući da su planetarno popularne, modni portal Fashion Gone Rogue odlučio je istražiti koliku popularnost manekenke i modeli uistinu uživaju na Instagramu, izdvojivši 10 atraktivnih djevojaka i dama koje u vlastitim kategorijama doslovno vladaju ovom društvenom mrežom!


10. Irina Shayk (@irinashayk) - 2,1 milijun followera
 
 
9. Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) - 2,1 milijun followera
 
 
8. Rosie Huntington - Whiteley (@rosiehw) - 2,3 milijun followera
 
 
7. Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) - 2,5 milijun followera
 
 
6. Adriana Lima (@adrianalima) - 3 milijuna followera
 
 
5. Gisele Bundchen (@giseleofficial) - 3,1 milijun followera
 
 
4. Candice Swanepoel (@angelcandices) - 3,8 milijun followera
 
 
3. Miranda Kerr (@mirandakerr) - 5.1 milijun followera
 
 
2. Cara Delevingne (@caradelevingne) - 7.5 milijun followera
 
 
1. Kendall Jenner (@kendalljenner) - 14 milijuna followera
  
 
 
Hana Bartolović

photo: Instagram
Objavljeno: 13.10.2014. u 20:26

VIDEO

IZ RUBRIKE

vrh stranice
p p