Jedan od ponajboljih vokala hrvatske scene, šarmantna Ivana Kindl, voli izražajan make up. Ukoliko ste pogledali neke od video spotova ove talentirane pjevačice, mogli ste primjetiti kako je šminka uvijek dovedena do savršenstva bez straha od kombinacije jarkih boja i nijansi. Ovog tjedna, Ivana nam je dozvolila da zavirimo u njezinu kozmetičku torbicu i otkrijemo koji su njezini favoriti kada je o make up-u riječ.
Što sve nosiš u kozmetičkoj torbici? Gotovo sve, od korektora, olovki za oči/usta, maskare, sjajila...torbica mi uvijek puca po šavovima.
Najdraža maskara? - Max Factor Masterpiece
Najdraži puder? - Koristim puder brenda Sephora
Najdraži ruž? - Najčešće nosim crvene ruževe, a najdraži su mi oni od branda Bourjois
Najdraže sjajilo? - Sephorina sjajila su super, kao i od Bourjois
Najdraže sjenilo? -Paleta boja od Sephore

Najdraži korektor? - Bourjois
Najdraže rumenilo? - Volim roskaste nijanse a najdraža su mi Bourjois
Najdraža krema za lice? - Često mijenjam kreme. Trenutno sam na Nivei Pure and Natural.
Najdraža mazalica za tijelo? - Obožavam losine, to mi je definitivno najdraža mazalica. Što se brenda tiče volim dječje brenodve poput Becutana i Johnson&Johnson.
Mali trik koji si naučila od make up artista? - Nisam pokupila trikove od vizažista. Uglavnom se šminkam sama kako znam i umijem. Za snimanja i za spotove uvijek angažiram vizažistu.
photo: Facebook, sa snimanja spota "Nisi Sam"
Objavljeno: 28.11.2011. u 11:52