LIFESTYLE

15 Snapchat profila koje će obožavati ljubiteljice mode

Zabavna društvena mreža sve je popularnija!

snapchat 
Polako, ali sigurno, Snapchat se uvukao u naše svakodnevice. Prije nekoliko se godina možda činilo kako ova društvena mreža tapka u mraku i nikako ne uspijeva stati na kraj kolektivnoj opsesiji Instagramom, ali s nekoliko zabavnih preinaka autorski nas je tim uspio nagovoriti da damo šansu aplikaciji koja se temelji na kratkim videima.

Premda ne vjerujemo kako će u skorije vrijeme zamijeniti neodoljivi Instagram, aplikacija koja je naprosto eksplodirala okuplja sve više i više korisnika, uključujući i celebrityje. Privučeni manjkom izvještačenih filtera, brzinom i svojevrsnim sirovim prikazom trenutaka svakodnevice, ali i kojekakvim zabavnim dodacima koji cijelu Snapchat priču čine opuštenom, korisnici aplikacije na svom profilu objavljuju što se ujutro nalazi na njihovom stolu, kako je zvučao koncert koji su posjetili, što kuhaju, kako vježbaju...

I dok će vam za svladavanje pravila korištenja Snapchata ipak trebati neko vrijeme, prave majstorice za ovu društvenu mrežu po običaju su modne blogerice, novinarke i razni influenceri koji nam putem Snapchata daju uvid u svoje zabavne živote. Koje modno osviještene Snapchatere obožavamo pratiti, doznajte u nastavku!
  
snapchat
 
Eva Chen (Instagram)
 
snapchat 
Chiara Ferragni (The Blonde Salad), chiaraferragni
 
snapchat 
Sara Escudero (Collage Vintage), collagevintage
 
 
Kristina Bazan (Kayture), kristina_bazan
 
snapchat 
Natalie Suarez (Natalie Off Duty), natalieoffduty
 
snapchat 
Aimee Song (Song of Style), songofstyle
 
snapchat 
Gigi Hadid, doublegiforce
 
 
Nicole Warne (Gary Pepper Girl), garypeppergirl
 
snapchat 
Hailey Baldwin, haileybisboring
 
 
Joan Smalls, joan_smalls
 
   
Sophia Amoruso (osnivačica brenda Nasty Gal), SophiaAmoruso
 
 
Leandra Medine (Man Repeller), man_repeller
 
snapchat
Lily Aldridge, lilymaud
  
 
Negin Mirsalehi, negin_mirsalehi
 
 
Danielle Bernstein (We Wore What), weworewhat
 
 
M.M.
Foto: Instagram
Objavljeno: 18.02.2016. u 15:14

IZ RUBRIKE

vrh stranice
p p