O novom filmu Terrencea Malicka Song to Song smo već pisali, no priča koja je okupila zanimljive glumce sada je dobila i svoj prvi trailer. Sudeći prema njemu, pred nama je jedna intrigantna romantična drama koja na prvi pogled ostavlja dobar utisak. Radnja prati nekolicinu indie glazbenika u vrtlogu emocija, ljubavnih peripetija, zanosa i ljubomore. Uloge su podijeljene tako da su Rooney Mara i Ryan Gosling kantautori u usponu, Michael Fassbender je glazbeni mogul, dok je ljupka Natalie Portman utjelovila konobaricu. Prema prvim natpisima u svjetskim medijima, u filmu ćemo imati prilike vidjeti i Patti Smith i Iggyja Popa, no potvrda s prvim trailerom za ove informacije nije stigla. Film će svoju premijeru imati u američkim kinima 17. ožujka. M.M. Foto: PR
Od siromašne djevojke do ljubavnice kralja Luja XV. Film 'Jeanne du Barry' oduševio je domaću publiku: Tko je bila jedna od najpoznatijih ljubavnica kralja Luja XV.?
Štivo koje se mora naći na vašoj listi 'Staza soli' - Istinita priča koja je nadahnula milijune čitatelja i koja baš nikoga ne ostavlja ravnodušnim
Nakon serija i filmova, dolazi dating show! Vijest koja će oduševiti ljubitelje serije Seks i Grad: Dolazi novi reality show!
Prequel hit serije koja je oduševila gledatelje diljem svijeta! Pogledajte prvi trailer za nastavak obožavane serije ‘Money Heist’ koju uskoro gledamo!