SVJETSKA MODA

10 Instagram profila modela koje želite pratiti u vrijeme Tjedana mode

Ljepotice koje nas uveseljavaju odličnim fotografijama!

Ako želite među prvima saznati koje manekenke nose revije najpoznatijih modnih kuća, kako izgledaju kreacije za iduću toplu sezonu i kakva atmosfera vlada u backstageu za vrijeme Tjedana mode - trebate pratiti ovih deset Instagram profila! Ove manekenke su brže od najbržih fotografa, one na svojim profilima objavljuju detalje iz backstagea poput šminke, frizure, modnih dodataka pa čak i cijelih stylinga u kojima će prošetati pistom. Uz tipične backstage fotografije neke od njih nas povremeno razvesele i fotkama s afterpartija koji su često zatvorenog tipa pa javnost najčešće nikada ni ne vidi tko se sve pojavio i zabavljao na njima.

U nastavku vam donosimo Instagram profile poznatih modela koje je zanimljivo pratiti u vrijeme Tjedana mode!

Cara Delevingne http://instagram.com/caradelevingne

Cara Delevingne

Karlie Kloss http://instagram.com/karliekloss

Karlie Kloss

Nadja Bender http://instagram.com/nadjabender

Nadja Bender

Catherine McNeil http://instagram.com/catmcneil

Catherine McNeil

Anja Rubik http://instagram.com/anja_rubik

Anja Rubik

Fei Fei Sun http://instagram.com/feifeisunsun

Fei Fei Sun

Soo Joo Park http://instagram.com/soojmooj

Soo Joo Park

Joan Smalls http://instagram.com/joansmalls

Joan Smalls

Coco Rocha http://instagram.com/cocorocha

Coco Rocha

Hanne Gaby Odiele http://instagram.com/hannegabysees

Hanne Gaby Odiele

A.B.

photos: Instagram

 

Objavljeno: 10.09.2013. u 09:00

VIDEO

IZ RUBRIKE

vrh stranice
p p